I. Postanowienia ogólne

1. Operatorem Serwisu „festiwalfilmowpilkarskich.pl”, „przegladfilmowpilkarskich.pl” i „festiwalpilkarski.pl” „fundacjapilkarstwapolskiego.pl” jest Fundacja Piłkarstwa Polskiego z siedzibą w Warszawie (02-366), ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 7, wpisana do rejestru stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji i publicznych zakładów opieki zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000383389, REGON: 012904011, NIP: 5262655561.
  2. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniu w następujący sposób: Poprzez informacje uzyskiwane podczas korzystania z Serwisu m.in.
    2. poprzez gromadzenie logów serwera www przez operatora hostingowego Polskiego Związku Piłki Nożnej, funkcjonującego pod adresem „festiwalfilmowpilkarskich.pl”, „przegladfilmowpilkarskich.pl” i „festiwalpilkarski.pl”, “fundacjapilkarstwapolskiego.pl”
  3. W przypadku zmiany zasad Polityki Prywatności Serwisu, operator Serwisu zobowiązuje się opublikować je niezwłocznie w w/w serwisie.

1. Gromadzenia danych i tworzenia statystyk, dzięki którym Operator Serwisu może dokładnie zbadać w jaki sposób Użytkownicy przeglądają witryny internetowe wchodzące w skład Serwisu. Zbierane informacje pozwalają ponadto na poprawę działania poszczególnych elementów Serwisu.
    2. Ustalenia profilu użytkownika w celu prezentacji spersonalizowanych reklam, pochodzących głównie z sieci Google.
  5. W Serwisie „festiwalfilmowpilkarskich.pl”, „przegladfilmowpilkarskich.pl” i „festiwalpilkarski.pl” “fundacjapilkarstwapolskiego.pl” umieszczone są linki do innych witryn internetowych. Operator w/w serwisu nie ponosi jednak odpowiedzialności za treść Polityki Prywatności na innych witrynach i zaleca, by niezwłocznie zapoznać się z nią po przejściu na inną witrynę.

3. Ochrona danych osobowych
  4. Operator Serwisu „festiwalfilmowpilkarskich.pl”, „przegladfilmowpilkarskich.pl” i „festiwalpilkarski.pl” “fundacjapilkarstwapolskiego.pl” przestrzega ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 tekst jednolity z późn. zm.).
  5. Dane określone w Regulaminie Festiwalu Filmów Piłkarskich oraz w Formularzu Zgłoszeniowym Festiwalu Filmów Piłkarskich zbierane są od osób zgłaszających swoje utwory i filmy do prezentacji w trakcie Festiwalu Filmów Piłkarskich w celach administracyjnych i statystycznych.
  6. Użytkownik serwisu „festiwalfilmowpilkarskich.pl”, „przegladfilmowpilkarskich.pl” i „festiwalpilkarski.pl” “fundacjapilkarstwapolskiego.pl” ma prawo wglądu w swoje dane, prawo ich zmiany i żądania usunięcia.
  7. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Piłkarstwa Polskiego.
  8. Do analizowania danych gromadzonych w Serwisie używamy Google Analytics. Użytkownikom zalecamy zapoznanie się z Polityką Prywatności Google Analytics, dostępną tutaj. http://www.google.com/analytics/learn/privacy.html