Zarząd FPP – sprawozdanie

Zarząd FPP

Zarząd FPP – sprawozdanie

Zarząd Fundacji Piłkarstwa Polskiego w okresie od października do grudnia 2022 roku, odbył 2 (dwa) posiedzenia  podczas których podjęto ważne dla Fundacji uchwały i decyzje.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich:

04.11.2022

Posiedzenie Zarządu Fundacji Piłkarstwa Polskiego.

Przyjęto:

– uchwałę dot. dofinansowania Turnieju Halowego Piłki Nożnej Policji – 25.11.2022 Zbąszynek;

– uchwałę dot. dofinansowania X Turnieju Mistrzostw Polski Pracowników Oświaty w Praszce – 03.12.2022 Praszka;

– uchwałę dot. dofinansowania konferencji Etyka i Fair Play w piłce nożnej, która odbyła się 15 grudnia 2022 roku  w Opolu;

– uchwałę dot. przyznania pomocy społecznej Panu Wojciechowi Łazarkowi;

– uchwałę dot. dofinansowania działalności statutowej Fundacji Kazimierza Górskiego.

21.12.2022

Posiedzenie Zarządu Fundacji Piłkarstwa Polskiego.

Przyjęto uchwałę dot. dofinansowania działalności statutowej Warmińsko – Mazurskiego ZPN, w tym na dofinansowanie „ Piłkarskiej Gali WMZPN 2022”.